Organizatorem konkursu są Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., wydawca m.in. najpopularniejszego magazynu branży hotelarskiej w Polsce, miesięcznika Hotelarz.

Hotelarz to lider mediów hotelowych w Polsce. Dostarcza wiedzy i inspiracji tysiącom osób związanych z rynkiem hotelarskim, zarówno poprzez ukazujący się nieprzerwanie od 1962 roku papierowy miesięcznik, jak i branżowy portal www.e-hotelarz.pl.

Hotelarz aktywnie angażuje się i wspiera działania pro środowiskowe i podnoszące kompetencje polskich hotelarzy. Jest organizatorem największej konferencji hotelarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej - Hotel Trends Poland & CEE, która każdego roku odbywa się jesienią, oraz konferencji inwestycyjnej Hotel Investment Trends Poland & CEE, odbywającej się wiosną.

Hotelarz jest także organizatorem specjalistycznych szkoleń Akademii Hotelarza, która już od ponad dziesięciu lat z sukcesem wypełnia misję podnoszenia wiedzy i kwalifikacji polskiej branży hotelarskiej. To również inicjator i organizator regionalnych debat z cyklu Śniadania Hotelarza, a także najpopularniejszych konkursów branżowych: Hotel z Pomysłem, Hotelarz Roku i Hotelarska Inwestycja Roku.

Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.

www.pws-promedia.pl

ul. Paca 37, 04-386 Warszawa
tel.: (0-22) 333 88 00
mail: biuro@pws-promedia.pl

NIP 113-24-28-273
REGON 015488895

Sponsor: